Hjemmedrakten for 2026 lansert i Brynebutikken

Sikre deg den nye hjemmedrakten før jul. Bryne FK har lansert den nye drakten som også har en ny samarbeidspartner i front.

Brynebutikken har fått et begrenset opplag av den nye hjemmedrakten for 2026. Den nye drakten er tilgjengelig i butikken før kampen mot Aalesund og kommer på nett i løpet av kvelden. 

Kristian Håland viser frem den nye hjemmedrakten for neste sesong.
Kristian Håland viser frem den nye hjemmedrakten for neste sesong.

Coop i front med Bryne
COOP ser verdien i Jærens superlag og øker engasjementet inn mot 2026 og 2027-sesongen. COOP blir draktpartner for både A-lag menn og A-lag kvinner og kommer inn med midler som sikrer godt vekstgrunnlag for både topp og bredde i Bryne FK.

COOP ble med på drakten for begge A-lag i 2025 med profilering på bærekraftflaten på ryggen. De neste to årene skal COOP profileres på fronten av drakten til A-lag menn, samt at de skal ha profilering på drakten til A-lag kvinner i 1. divisjon. COOP får både nasjonal (og internasjonal) synlighet gjennom toppsatsingen og bygger samtidig lokalt engasjement med den nye profileringen. 

– Det er utrolig stas å få en merkevare som COOP med oss på drakten. Det viser at Bryne FK er en attraktiv plattform der nasjonale partnere kan bygge merkevare og omdømme. COOP er en merkevare som passer perfekt inn i Brynes profil og klubbens identitet. Sammen skal vi virkelig styrke hverandres merkevarer de neste årene, sier Brynes markedssjef Bjørn Hagerup Røken. 

Bryne FK og COOP har inngått en ny avtale for 2026- og 2027-sesongen. Regionsdirektør i COOP Sørvest Liv Skretting sammen med markedsavdelingen i Bryne FK.
Bryne FK og COOP har inngått en ny avtale for 2026- og 2027-sesongen. Regionsdirektør i COOP Sørvest Liv Skretting sammen med markedsavdelingen i Bryne FK.
Annonse fra Eliteserien: