Nyheter
Team Rogaland vant turne...
3 Brynejenter på laget
Nyheter
Bilder fra fotballens dag
Se bilder fra aktivitetsdagen på Bryne stadion.
Nyheter
Vardeneset-Bryne 2
Fire spillere fra A-stallen er mot Vardeneset.
Nyheter
Bilder fra Bryne - Ranheim
Se Bilder fra Bryne - Ranheim
Nyheter
Bryne tapte mot Ranheim
Ranheim vant 2-1 etter å ha ledet 2-0 til pause
Nyheter
Bryne - Ranheim
Søndag 1500 kommer Ranheim på besøk
Nyheter
Fotballens dag på Bryne ...
Familiedag
Nyheter
G 16-1 med årsbeste
Nyheter
2014 på stadion
Vi mobiliserer til høstsesongen, og har mål om å få minst 2014 tilskuere til søndag
Andre lag
Tapte mot Vardeneset
Ingen stor kamp av Bryne 2.
Storseier til Bryne 2
Bryne 2-Åkra 5-0
Nye utfordringer for juniorspillere
Salte, Time og Espeland gir seg i Bryne FK.
Hjemmekamp for Bryne 2
Se hvem som er med fra A-stallen.
Bildegallerier

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
Vis alle bilde...
Logo
Billettnyheter
Sesongkort 2014
Sjekk prisene for barnesesongkort og tilbudet ved bestilling innen 23.12.13

Kalender

Se alle

A Date


    Adobe Flash-plugin påkrevd

    Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

    Se flere videoer

    Kamper

    Se alle
    • 1. divisjon

      borte, 31 august 2014 - 18:00

      Kristiansund

      3d 12:51:00

      Kristiansund
    • 1. divisjon

      hjemme, 14 september 2014 - 18:00

      Bryne

      17d 12:51:00

      Bryne
    • 1. divisjon

      hjemme, 21 september 2014 - 18:00

      Bryne

      24d 12:51:00

      Bryne
    • 1. divisjon

      borte, 28 september 2014 - 16:00

      Nest-Sotra

      31d 10:51:00

      Nest-Sotra
    • 1. divisjon

      hjemme, 05 oktober 2014 - 18:00

      Bryne

      38d 12:51:00

      Bryne
    • 1. divisjon

      borte, 19 oktober 2014 - 18:00

      Tromsdalen

      52d 12:51:00

      Tromsdalen
    • 1. divisjon

      borte, 27 juli 2014 - 18:00

      Bærum

      1

      -

      Bærum

      0

    • 1. divisjon

      hjemme, 03 august 2014 - 18:00

      Bryne

      3

      -

      Bryne

      2

    • 1. divisjon

      borte, 08 august 2014 - 19:00

      Sandefjord

      5

      -

      Sandefjord

      0

    • 1. divisjon

      hjemme, 13 august 2014 - 19:00

      Bryne

      2

      -

      Bryne

      1

    • 1. divisjon

      borte, 17 august 2014 - 18:00

      Strømmen

      0

      -

      Strømmen

      3

    • 1. divisjon

      hjemme, 24 august 2014 - 15:00

      Bryne

      1

      -

      Bryne

      2

    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 21 50
    2
    team logo
    Odd 21 44
    3
    team logo
    Strømsgodset 21 37
    4
    team logo
    Rosenborg 21 36
    5
    team logo
    Lillestrøm 21 34
    6
    team logo
    Vålerenga 21 33
    7
    team logo
    Viking 21 32
    8
    team logo
    Stabæk 21 26
    9
    team logo
    Bodø / Glimt 21 25
    10
    team logo
    Sarpsborg 08 21 25
    11
    team logo
    Start 21 22
    12
    team logo
    Haugesund 21 21
    13
    team logo
    Aalesund 21 21
    14
    team logo
    Sogndal 21 20
    15
    team logo
    Brann 21 19
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 21 13
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 22 47
    2
    team logo
    Tromsø 21 44
    3
    team logo
    Ranheim 22 40
    4
    team logo
    Bærum 22 40
    5
    team logo
    Mjøndalen 21 39
    6
    team logo
    Fredrikstad 22 39
    7
    team logo
    Kristiansund 22 36
    8
    team logo
    Hødd 22 30
    9
    team logo
    Nest-Sotra 22 27
    10
    team logo
    Bryne 22 27
    11
    team logo
    Strømmen 22 26
    12
    team logo
    Alta 22 24
    13
    team logo
    Hønefoss 22 24
    14
    team logo
    Tromsdalen 22 20
    15
    team logo
    Ullensaker... 22 19
    16
    team logo
    HamKam 22 6
    P   Name S P
    1 Jerv 17 36
    2 Vindbjart 17 34
    3 Fram 17 33
    4 Flekkerøy 17 31
    5 Kongsvinger 17 31
    6 Notodden 17 31
    7 Odd II 17 24
    8 Ørn Horten 17 22
    9 Arendal 17 22
    10 Holmen 17 20
    11 Pors Grenl... 17 17
    12 Strømsgods... 17 15
    13 Asker 17 13
    14 Birkebeine... 17 9
    P   Name S P
    1 Raufoss 17 39
    2 Elverum 17 37
    3 Levanger 17 35
    4 Byåsen 17 35
    5 Nybergsund 17 29
    6 Nardo 17 28
    7 Gjøvik-Lyn 17 25
    8 Brumunddal 17 19
    9 Molde II 17 17
    10 Træff 17 16
    11 Rødde 17 15
    12 Rosenborg II 17 13
    13 Valdres 17 12
    14 Herd 17 11
    P   Name S P
    1 Åsane 17 33
    2 Vard 17 30
    3 Vidar 17 28
    4 Egersund 17 28
    5 Florø 17 27
    6 Fana 17 26
    7 Fyllingsda... 17 24
    8 Lyn 17 23
    9 Grorud 17 22
    10 Førde 17 22
    11 Brann II 17 22
    12 Stabæk II 17 21
    13 Stord 17 18
    14 Ålgård 17 11
    P   Name S P
    1 Follo 17 45
    2 Kjelsås 17 37
    3 KFUM 17 36
    4 Moss 17 32
    5 Eidsvold 17 29
    6 Harstad 17 28
    7 Vålerenga II 17 26
    8 Skeid 17 25
    9 Kvik Halden 17 23
    10 Finnsnes 17 21
    11 Lørenskog 17 20
    12 Mo 17 9
    13 Medkila 17 7
    14 Drøbak / F... 17 5
    P   Name S P
    1 Lillestrøm 15 38
    2 Stabæk 15 36
    3 Røa 15 30
    4 Arna-Bjørnar 15 27
    5 Kolbotn 15 27
    6 Vålerenga 15 22
    7 Avaldsnes 15 20
    8 Klepp 15 18
    9 Trondheims... 15 15
    10 Medkila 15 14
    11 Grand Bodø 15 7
    12 Amazon Gri... 15 6

    Spillerprofiler

    Supportere

    Twitter

    Talent
    Bryne-Jæder på G 99 på turnering
    Til Haugesund i helgen
    Rets debuterte for Norge G 16
    Syrenka cup i Polen
    Team Rogaland vant turnering
    G 15 vant Stabæk elitecup
    G 99 til eliteturnering i Oslo
    Utfordrergruppe jenter

    Bryne Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Nytt fra mediene
    • 26/08 09:23  |  Bryne FK

      Tapte mot Vardeneset

    • 25/08 20:31  |  Laagendalsposten

      Tommelen ned for Heistadmoen-planer

    • 25/08 19:01  |  Sport - NRK

      Høgmo senker forventningene: – Vi må være nøkterne

    • 25/08 11:23  |  Ba.no

      Drillo kan hjelpe Åsane

    • 25/08 10:21  |  Bryne FK

      Vardeneset-Bryne 2

    • 24/08 19:44  |  Bryne FK

      Bilder fra Bryne - Ranheim

    • 24/08 19:33  |  Bryne FK

      Bryne tapte mot Ranheim

    • 24/08 16:52  |  Ranheim

      Bryne - Ranheim 1-2 (0-2)

    • 24/08 13:19  |  Itromso.no

      Paul Addo starter for Bryne

    • 24/08 13:19  |  Bergens Tidende

      Bryne feilet igjen - ny hjemmskrell

    • 24/08 09:23  |  Bryne FK

      Bryne - Ranheim

    • 23/08 18:26  |  Bryne FK

      Fotballens dag på Bryne stadion

    • 20/08 09:53  |  Bryne FK

      Gjensyn med gamle helter

    • 18/08 22:53  |  Bryne FK

      Storseier til Bryne 2

    • 18/08 13:23  |  Aftenbladet.no

      Direkte fra Håland til Houston

    Live kampsenter

    • Lokomotiv Moskva
      K.O. 17:00
      Apollon
    • Omonia Nicosia
      K.O. 18:00
      Dinamo Moskva
    • Neftçi
      K.O. 18:00
      Partizan
    • Metalist
      K.O. 18:00
      Ruch Chorzów
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Real Sociedad
    • PAOK
      K.O. 18:15
      Zimbru
    • Astra
      K.O. 18:45
      Olympique Lyonnais
    • Hajduk Split
      K.O. 19:00
      Dnipro Dnipropetrovsk
    • Sheriff
      K.O. 19:00
      Rijeka
    • Rostov
      K.O. 19:00
      Trabzonspor
    • Shakhtyor
      K.O. 19:00
      PSV
    • Maccabi Tel Aviv
      K.O. 19:30
      Asteras Tripolis
    • Twente
      K.O. 19:30
      Qarabağ
    • Midtjylland
      K.O. 20:00
      Panathinaikos
    • Feyenoord
      K.O. 20:00
      Zorya
    • Sparta Praha
      K.O. 20:30
      PEC Zwolle
    • Rapid Wien
      K.O. 20:30
      HJK
    • Saint-Étienne
      K.O. 20:30
      Karabükspor
    • Debrecen
      K.O. 20:30
      Young Boys
    • Zürich
      K.O. 20:30
      Spartak Trnava
    • Torino
      K.O. 20:30
      Split
    • Villarreal
      K.O. 20:45
      Astana
    • Tottenham Hotspur
      K.O. 20:45
      AEL
    • Nacional
      K.O. 20:45
      Dinamo Minsk
    • Hull City
      K.O. 20:45
      Lokeren
    • Internazionale
      K.O. 20:45
      Stjarnan
    • Borussia M'gladbach
      K.O. 20:45
      Sarajevo
    • Club Brugge
      K.O. 21:00
      Grasshopper
    • Dinamo Zagreb
      K.O. 21:00
      Petrolul Ploieşti
    • Legia Warszawa
      K.O. 21:00
      Aktobe
    • Rio Ave
      K.O. 22:15
      Elfsborg

    Hovedpartnere

    Aarbakke  MASSIV  Jadarhus  Diadora

    Kjernepartnere