Nyheter
Tre viktige poeng for Br...
Jim Johansen og Pål Aamodt scoret for Bryne 2.
Nyheter
Hør hva hattrick-helten ...
Videointervju med Aram Khalili
Nyheter
Bryne 2 møter Austrått
Mandag klokken 18.00 på Bryne stadion.
Nyheter
Bryne smadret Alta!
Stoppet ikke før det stod 6-1 i målprotokollen
Nyheter
Før Alta-kampen
Møt opp på stadion å støtt Bryne til poeng i den svært viktige kampen mot Alta. Kampsta...
Nyheter
Søndag 14/9 kl.18.00
Bryne-Alta
Nyheter
Hør hva Ole Hjelmhaug ha...
Videointervju med Ole Hjelmhaug
Nyheter
Team Rogaland Gutter
6 Brynegutter tatt ut
Nyheter
Kamper for G 16 1 og 2
En uavgjort og et tap.
Andre lag
Tre viktige poeng for Bryne 2
Jim Johansen og Pål Aamodt scoret for Bryne 2.
Bryne 2 møter Austrått
Mandag klokken 18.00 på Bryne stadion.
Seier for juniorene
Startet høsten med seier og uavgjort.
Uavgjort for Bryne 2 mot serielederen
Bryne 2 spilte en god kamp mot Sola.
Bildegallerier

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag

Bilder fra fotballens dag

fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
  • fotballens dag
Vis alle bilde...
Logo
Billettnyheter
Sesongkort 2014
Sjekk prisene for barnesesongkort og tilbudet ved bestilling innen 23.12.13

Kalender

Se alle

A Date


    Adobe Flash-plugin påkrevd

    Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

    Se flere videoer

    Kamper

    Se alle
    • 1. divisjon

      hjemme, 21 september 2014 - 18:00

      Bryne

      14:08:10

      Bryne
    • 1. divisjon

      borte, 28 september 2014 - 16:00

      Nest-Sotra

      7d 12:08:10

      Nest-Sotra
    • 1. divisjon

      hjemme, 06 oktober 2014 - 19:00

      Bryne

      15d 15:08:10

      Bryne
    • 1. divisjon

      borte, 19 oktober 2014 - 13:00

      Tromsdalen

      28d 9:08:10

      Tromsdalen
    • 1. divisjon

      hjemme, 26 oktober 2014 - 13:00

      Bryne

      35d 10:08:10

      Bryne
    • 1. divisjon

      borte, 02 november 2014 - 13:00

      Hødd

      42d 10:08:10

      Hødd
    • 1. divisjon

      borte, 08 august 2014 - 19:00

      Sandefjord

      5

      -

      Sandefjord

      0

    • 1. divisjon

      hjemme, 13 august 2014 - 19:00

      Bryne

      2

      -

      Bryne

      1

    • 1. divisjon

      borte, 17 august 2014 - 18:00

      Strømmen

      0

      -

      Strømmen

      3

    • 1. divisjon

      hjemme, 24 august 2014 - 15:00

      Bryne

      1

      -

      Bryne

      2

    • 1. divisjon

      borte, 31 august 2014 - 18:00

      Kristiansund

      3

      -

      Kristiansund

      0

    • 1. divisjon

      hjemme, 14 september 2014 - 18:00

      Bryne

      6

      -

      Bryne

      1

    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 24 59
    2
    team logo
    Odd 23 48
    3
    team logo
    Rosenborg 23 42
    4
    team logo
    Strømsgodset 24 40
    5
    team logo
    Lillestrøm 23 37
    6
    team logo
    Vålerenga 24 36
    7
    team logo
    Viking 23 32
    8
    team logo
    Stabæk 23 30
    9
    team logo
    Sarpsborg 08 23 29
    10
    team logo
    Bodø / Glimt 24 28
    11
    team logo
    Aalesund 23 25
    12
    team logo
    Start 23 25
    13
    team logo
    Brann 24 23
    14
    team logo
    Haugesund 23 21
    15
    team logo
    Sogndal 23 21
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 24 15
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 24 53
    2
    team logo
    Tromsø 24 50
    3
    team logo
    Mjøndalen 24 43
    4
    team logo
    Ranheim 24 42
    5
    team logo
    Fredrikstad 24 42
    6
    team logo
    Bærum 24 41
    7
    team logo
    Kristiansund 24 40
    8
    team logo
    Strømmen 24 32
    9
    team logo
    Nest-Sotra 24 31
    10
    team logo
    Bryne 24 30
    11
    team logo
    Hødd 24 30
    12
    team logo
    Hønefoss 24 30
    13
    team logo
    Alta 24 24
    14
    team logo
    Tromsdalen 24 23
    15
    team logo
    Ullensaker... 24 19
    16
    team logo
    HamKam 24 6
    P   Name S P
    1 Jerv 20 43
    2 Notodden 21 40
    3 Fram 21 40
    4 Vindbjart 21 39
    5 Flekkerøy 21 36
    6 Kongsvinger 21 36
    7 Odd II 20 28
    8 Arendal 21 28
    9 Holmen 21 27
    10 Ørn Horten 21 25
    11 Pors Grenl... 20 22
    12 Strømsgods... 20 19
    13 Asker 21 17
    14 Birkebeine... 21 9
    P   Name S P
    1 Elverum 21 44
    2 Levanger 21 43
    3 Raufoss 21 43
    4 Byåsen 21 41
    5 Nybergsund 20 32
    6 Gjøvik-Lyn 20 30
    7 Nardo 20 29
    8 Brumunddal 20 25
    9 Træff 20 23
    10 Rødde 20 22
    11 Molde II 20 21
    12 Rosenborg II 20 16
    13 Valdres 21 15
    14 Herd 21 14
    P   Name S P
    1 Åsane 21 45
    2 Egersund 21 38
    3 Vard 21 37
    4 Vidar 21 33
    5 Florø 20 31
    6 Fyllingsda... 21 29
    7 Fana 21 29
    8 Lyn 21 27
    9 Førde 20 25
    10 Stabæk II 21 25
    11 Grorud 20 24
    12 Stord 21 23
    13 Brann II 20 22
    14 Ålgård 21 17
    P   Name S P
    1 Follo 21 54
    2 Kjelsås 21 45
    3 KFUM 21 38
    4 Moss 20 37
    5 Eidsvold 20 35
    6 Skeid 20 32
    7 Harstad 20 32
    8 Finnsnes 20 30
    9 Vålerenga II 20 28
    10 Kvik Halden 21 28
    11 Lørenskog 21 21
    12 Drøbak / F... 21 12
    13 Mo 20 9
    14 Medkila 20 7
    P   Name S P
    1 Stabæk 17 42
    2 Lillestrøm 17 42
    3 Kolbotn 17 33
    4 Røa 17 31
    5 Arna-Bjørnar 18 30
    6 Avaldsnes 17 26
    7 Vålerenga 17 25
    8 Trondheims... 18 19
    9 Klepp 17 19
    10 Medkila 17 15
    11 Amazon Gri... 17 7
    12 Grand Bodø 17 7

    Spillerprofiler

    Supportere

    Twitter

    Talent
    Magnus Rets Grødem på landslaget
    Tatt ut til G 16 EM kvalik
    Landslagskamper for Tord og Andrea
    Begge to spilte kamp tirsdag
    Team Rogaland Gutter
    Tord J Salte på G 15 landslaget
    G 15 års kretskamp mot Agder
    2 Brynejenter på kretsturnering

    Bryne Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Nytt fra mediene
    • 20/09 15:47  |  Ranheim

      Neste motstander: Hønefoss

    • 19/09 17:53  |  Alta IF Fotball

      1. divisjon 2014 - 25. serierunde

    • 19/09 09:41  |  Strømsgodset

      Lørdag møter vi Bodø/Glimt

    • 16/09 09:14  |  Aftenbladet.no

      Klepp sa ja til ny bompakke

    • 15/09 21:36  |  Sandnes Ulf

      Rekruttene sendt ned på jorden av Randaberg

    • 15/09 21:33  |  Bryne FK

      Tre viktige poeng for Bryne 2

    • 15/09 17:00  |  Bryne FK

      Hør hva hattrick-helten Aram Khalili har å si om Alta-kampen

    • 15/09 15:54  |  Alta IF Fotball

      Rundtspilt på Jæren

    • 15/09 10:59  |  Bryne FK

      Bryne 2 møter Austrått

    • 15/09 01:11  |  Finnmark Dagblad

      Alta IF knust på bortebane

    • 14/09 20:46  |  VG Nett

      HamKam rykker ned

    • 14/09 20:33  |  Bryne FK

      Bryne smadret Alta!

    • 14/09 20:12  |  Itromso.no

      Bryne scoret seks i fotballfest - vinket farvel til nedrykksspøkelset

    • 14/09 19:59  |  Adressa.no

      Bryne scoret seks i fotballfest - vinket farvel til nedrykksspøkelset -adressa.no

    • 14/09 19:56  |  Troms og Finnmark - NRK

      Kjempetap for Alta IF - ligger an til nedrykk

    Live kampsenter

    • Viking
      K.O. 15:30
      Start
    • Aalesund
      K.O. 18:00
      Stabæk
    • Lillestrøm
      K.O. 18:00
      Odd
    • Sarpsborg 08
      K.O. 18:00
      Sogndal
    • Haugesund
      K.O. 20:00
      Rosenborg
    • Hødd
      K.O. 15:00
      Fredrikstad
    • Kristiansund
      K.O. 15:00
      Tromsø
    • Tromsdalen
      K.O. 15:00
      Sandefjord
    • Strømmen
      K.O. 16:00
      Nest-Sotra
    • Alta
      K.O. 18:00
      Mjøndalen
    • Bryne
      K.O. 18:00
      HamKam
    • Ullensaker / Kisa
      K.O. 18:00
      Bærum
    • Ranheim
      K.O. 18:00
      Hønefoss
    • Avaldsnes
      K.O. 13:00
      Medkila
    • Klepp
      K.O. 14:00
      Grand Bodø
    • Lillestrøm
      K.O. 15:00
      Amazon Grimstad
    • Stabæk
      K.O. 15:00
      Vålerenga
    • Kolbotn
      K.O. 15:00
      Røa

    Hovedpartnere

    Aarbakke  MASSIV  Jadarhus  Diadora

    Kjernepartnere