Nyheter
Bilder fra fredagens tre...
Se bilder fra A-laget sin trening på hovedbanen
Nyheter
Tilbake fra ferie
A-laget er tilbake på treningsfeltet.
Nyheter
Gutter 14 år i Sørcup
Flotte opplevelser for begge lag
Nyheter
Klubbens dag lørdag 23.a...
Vi gjentar suksessen fra i fjor.
Nyheter
Monter Konto
På monter kan medlemmer og samarbeidspartnere få rabatt på varer. Da støtter du samtidi...
Nyheter
Vi starter med trening f...
Har du datter i 5-6 års alderen som er interessert i å spille fotball? Da må du lese de...
Nyheter
Brynespillere på ulike s...
Krets og landslagsregi
Nyheter
Bryne FK på Nærbø besøk
Fotballskole på Nærbø
Nyheter
Etterlengtet ferie for A...
Etter at vårsesongen ble avsluttet med et svært hektisk kampprogram tar spillerne og tr...
Andre lag
Skaw Cup 2014
Videointervju med juniortrener Even Sel.
Tredje strake seier
Bryne 2 vant 1-0 mot Klepp.
Hat-trick av Eirik Jakobsen
Ny seier for Bryne 2.
Juniorene vant mot Sola
Kom sterkt tilbake og vant 3-2.
Bildegallerier

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Bryne-Fredrikstad

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Aleksander Midtsian

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Oddbjørn Skartun

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Gaute Larsen

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Bryne-Fredrikstad

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Bryne-Fredrikstad

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Vegar Landro

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Aram Khalili

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Freddy Sabri Khattab

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Viljar Helland Vevatne

Bilder fra Bryne - Fredrikstad

Bryne-Fredrikstad
  • Bryne-Fredrikstad
  • Aleksander Midtsian
  • Oddbjørn Skartun
  • Gaute Larsen
  • Bryne-Fredrikstad
  • Bryne-Fredrikstad
  • Vegar Landro
  • Aram Khalili
  • Freddy Sabri Khattab
  • Viljar Helland Vevatne
  • Bryne-Fredrikstad
Vis alle bilde...
Logo
Billettnyheter
Sesongkort 2014
Sjekk prisene for barnesesongkort og tilbudet ved bestilling innen 23.12.13

Kalender

Se alle

A Date


    Adobe Flash-plugin påkrevd

    Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

    Se flere videoer

    Kamper

    Se alle
    • 1. divisjon

      borte, 27 juli 2014 - 18:00

      Bærum

      4d 22:25:05

      Bærum
    • 1. divisjon

      hjemme, 03 august 2014 - 18:00

      Bryne

      11d 22:25:05

      Bryne
    • 1. divisjon

      borte, 08 august 2014 - 19:00

      Sandefjord

      16d 23:25:05

      Sandefjord
    • 1. divisjon

      hjemme, 13 august 2014 - 19:00

      Bryne

      21d 23:25:05

      Bryne
    • 1. divisjon

      borte, 17 august 2014 - 18:00

      Strømmen

      25d 22:25:05

      Strømmen
    • 1. divisjon

      hjemme, 24 august 2014 - 18:00

      Bryne

      32d 22:25:05

      Bryne
    • 1. divisjon

      borte, 29 mai 2014 - 19:00

      Hønefoss

      1

      -

      Hønefoss

      2

    • 1. divisjon

      hjemme, 01 juni 2014 - 18:00

      Bryne

      1

      -

      Bryne

      4

    • 1. divisjon

      borte, 09 juni 2014 - 18:00

      Alta

      1

      -

      Alta

      1

    • 1. divisjon

      borte, 12 juni 2014 - 17:30

      Tromsø

      2

      -

      Tromsø

      3

    • 1. divisjon

      hjemme, 15 juni 2014 - 18:00

      Bryne

      3

      -

      Bryne

      1

    • 1. divisjon

      hjemme, 20 juli 2014 - 15:00

      Bryne

      1

      -

      Bryne

      2

    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 16 39
    2
    team logo
    Rosenborg 16 30
    3
    team logo
    Strømsgodset 16 30
    4
    team logo
    Odd 16 29
    5
    team logo
    Vålerenga 16 27
    6
    team logo
    Lillestrøm 16 23
    7
    team logo
    Viking 16 23
    8
    team logo
    Start 16 21
    9
    team logo
    Sogndal 16 19
    10
    team logo
    Stabæk 16 19
    11
    team logo
    Bodø / Glimt 16 18
    12
    team logo
    Sarpsborg 08 15 18
    13
    team logo
    Aalesund 15 14
    14
    team logo
    Haugesund 16 14
    15
    team logo
    Brann 16 12
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 16 10
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 16 33
    2
    team logo
    Tromsø 15 31
    3
    team logo
    Ranheim 16 30
    4
    team logo
    Kristiansund 16 28
    5
    team logo
    Fredrikstad 16 27
    6
    team logo
    Mjøndalen 15 26
    7
    team logo
    Hødd 16 23
    8
    team logo
    Nest-Sotra 16 23
    9
    team logo
    Bærum 16 22
    10
    team logo
    Alta 15 20
    11
    team logo
    Strømmen 15 19
    12
    team logo
    Bryne 16 18
    13
    team logo
    Hønefoss 16 17
    14
    team logo
    Tromsdalen 16 16
    15
    team logo
    Ullensaker... 16 12
    16
    team logo
    HamKam 16 5
    P   Name S P
    1 Jerv 12 28
    2 Vindbjart 12 27
    3 Kongsvinger 12 25
    4 Flekkerøy 12 21
    5 Fram 12 21
    6 Odd II 12 20
    7 Notodden 12 19
    8 Pors Grenl... 12 13
    9 Ørn Horten 12 13
    10 Holmen 12 13
    11 Arendal 12 12
    12 Strømsgods... 12 10
    13 Birkebeine... 12 9
    14 Asker 12 8
    P   Name S P
    1 Elverum 13 30
    2 Raufoss 13 27
    3 Levanger 13 25
    4 Byåsen 13 25
    5 Nardo 13 24
    6 Nybergsund 13 23
    7 Gjøvik-Lyn 13 19
    8 Brumunddal 13 15
    9 Træff 13 13
    10 Rødde 13 12
    11 Molde II 13 11
    12 Rosenborg II 13 9
    13 Valdres 13 9
    14 Herd 13 8
    P   Name S P
    1 Florø 13 25
    2 Vidar 13 25
    3 Åsane 13 24
    4 Vard 13 23
    5 Egersund 13 19
    6 Fana 13 18
    7 Fyllingsda... 13 17
    8 Stord 13 17
    9 Lyn 13 17
    10 Førde 13 17
    11 Brann II 13 16
    12 Grorud 13 15
    13 Stabæk II 13 15
    14 Ålgård 13 8
    P   Name S P
    1 Follo 12 30
    2 Kjelsås 12 28
    3 KFUM 12 24
    4 Eidsvold 12 20
    5 Moss 12 20
    6 Skeid 12 19
    7 Harstad 12 19
    8 Vålerenga II 11 16
    9 Kvik Halden 12 16
    10 Finnsnes 12 15
    11 Lørenskog 12 14
    12 Mo 12 9
    13 Medkila 12 4
    14 Drøbak / F... 11 2
    P   Name S P
    1 Lillestrøm 11 29
    2 Stabæk 11 24
    3 Røa 11 22
    4 Arna-Bjørnar 11 21
    5 Kolbotn 11 18
    6 Klepp 11 18
    7 Avaldsnes 11 17
    8 Vålerenga 11 15
    9 Medkila 11 13
    10 Trondheims... 11 11
    11 Amazon Gri... 11 3
    12 Grand Bodø 11 1

    Spillerprofiler

    Supportere

    Twitter

    Talent
    Brynespillere på ulike spillerutvi...
    Krets og landslagsregi
    Team Rogaland samling for Jenter
    2 Brynejenter tatt ut
    Tord J Salte tatt ut til G-15 land...
    Andrea Norheim tatt ut til J-15 la...
    Tre Bryne-gutter til Tyskland
    Statoil talentleir for 2000 modell...

    Bryne Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Nytt fra mediene
    • 22/07 13:21  |  Sandnes Ulf

      Richard Enge slutter i Sandnes Ulf

    • 21/07 19:58  |  Bryne FK

      Bilder fra Bryne - Fredrikstad

    • 21/07 10:58  |  Bryne FK

      Bryne i Skagen

    • 20/07 21:36  |  Aura Avis

      Måtte dele poengene med Ranheim

    • 20/07 17:56  |  Smaalenenes

      FFK slo Bryne

    • 20/07 17:31  |  Bryne FK

      FFK trakk det lengste strået i en jevn batalje

    • 20/07 17:00  |  Itromso.no

      Sluttspurt felte Bryne

    • 20/07 12:32  |  Fredrikstad Blad

      Westgaard sikret FFK-seier

    • 20/07 10:55  |  Bergens Tidende

      Jakobsen utelatt fra Bryne-troppen

    • 18/07 18:41  |  Bryne FK

      Før kampen, Bryne - Fredrikstad

    • 18/07 09:27  |  Bergens Tidende

      Jakobsen ønsket av Vidar

    • 18/07 09:04  |  Møre og Romsdal - NRK

      Høiland vil ikke til Bryne i denne omgang

    • 18/07 08:15  |  Mre.no

      Høiland vil ikkje til Bryne i denne omgang

    • 18/07 07:08  |  Rbnett.no

      Høiland: - Uaktuelt å spille for Bryne

    • 18/07 07:03  |  Dagbladet.no

      Høiland vil ikke til Bryne

    Live kampsenter

    • Sarpsborg 08
      2
      -
      0
      Aalesund
      (34')
      C. Kronberg
    • Osnabrück
      0
      -
      0
      Borussia Dortmund
    • Željezničar
      K.O. 21:00
      Metalurg
    • Sutjeska
      0
      -
      3
      Sheriff
      (55')
      I. Isa
    • Levadia
      1
      -
      1
      Sparta Praha
      (68')
      I. Teever
    • F91 Dudelange
      0
      -
      1
      Ludogorets
      (51')
      R. Bezjak
    • Qarabağ
      2
      -
      0
      Valletta
      (48')
      Chumbinho
    • Maccabi Tel Aviv
      0
      -
      0
      FC Santa Coloma
    • The New Saints
      K.O. 19:45
      Slovan Bratislava
    • Skënderbeu Korçë
      K.O. 20:00
      BATE
    • HB
      K.O. 20:00
      Partizan
    • Žalgiris
      K.O. 20:15
      Dinamo Zagreb
    • Debrecen
      K.O. 20:30
      Cliftonville
    • Celtic
      K.O. 20:45
      KR

    Hovedpartnere

    Aarbakke  MASSIV  Jadarhus  Diadora

    Kjernepartnere